Skip Navigation
 

Zapraszamy serdecznie do zimowych zakupów

Do każego zamówienia z e-sklepu matrioszka mini lub naklejki na klawiaturę GRATIS

regulamin

Wyciąg z regulaminu. Szczegółowy regulamin dostępny na życzenie.

1. Regulamin sprzedaży internetowej obowiązuje od dnia 01.01.2010 roku; z aktualizacją: 03.07.2012 roku.
2. Zwrot towaru jest możliwy na zasadach przewidzianych w prawie polskim.
3. Po złożeniu zamówienia poprzez giełdę należy dokonać płatności na wartość złożonego zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.
4. Firma ani żadne inne osoby zaangażowane w zrealizowanie zamówienia, nie biorą odpowiedzialności za żadne szkody lub uszczerbki na zdrowiu wyrządzone wskutek złożenia zamówienia, użycia zamówionego towaru lub wynikłe z innych przyczyn.
5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
6. Kupujący zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Rusofil.pl, gdzie Rusofil przetwarza te dane na swój własny użytek.
7. Złożenie zamówienia na giełdzie nie zobowiązuje do zakupu, nieopłacone zamówienia po okresie 60 dni zostają przekazane do usunięcia.
8. Zamówienia hurtowe realizowane są wg oddzielnych, indywidualnych, pisemnych uzgodnień, z poszanowaniem niniejszego regulaminu.
9. Dokładamy wszelkich starań by publikowane na naszych stronach informacje były aktualne. Nie gwarantujemy jednak, że opublikowane informacje nie zawierają uchybień i/lub błędów. Nie mogą one być podstawą do roszczeń.
10. Nasza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.
11. Wysyłki realizujemy Pocztą Polską, kurierem DHL i DPD w zależności od gabarytu przesyłki.
12. Spory rozwiązywane są z nastawieniem na dobro klienta. W razie konieczności rozstrzygnięcia sporu w sądzie, sądem właściwym jest właściwy sąd w województwie Śląskim w Polsce.
 
 

(C) Wszelkie prawa zasztrzeżone Rusofil.pl 2002-2012 sklep oparty na silniku Opensolution